DOM 2 TYPU C
Wiśniowa, Tarnowskie Góry, Polska

1 SPRZEDANY· Dom typ C (Sprzedany)

Projekt wykonała pracownia architektoniczna posiadająca doświadczenie w funkcjonalnych projektach mieszkaniowych co jest gwarantem dobrze zaplanowanej przestrzeni. Budynki płynnie wpisują się w otaczającą zabudowę nowych domów. Dzięki zastosowaniu dachów dwuspadowych stanowią nawiązanie to tradycyjnego domu a oszczędny detal architektoniczny nadaje mu nowoczesnego wizerunku. Duże otwory okienne pozwalają na dobre doświetlenie wnętrza.

ZALETY DOMU

  • płyta fundamentowa pod całym domem
  • izolacja ścian o grubości 15 cm
  • 2 kondygnacje
  • duży ogród

Budynki posadowione na płycie fundamentowej co zapewnia skuteczniejszą izolację wnętrza domu oraz zapewnia bezpieczniejszą pracę konstrukcji budynku. Materiał na ściany to pustaki Porotherm 18.8. Izolacja ścian zewnętrznych to styropian grubości 15 cm co jest wartością ponadnormatywną i spełnia obecne zaostrzone wymogi izolacyjności ścian. Dachy domów, kryte dachówką.

Domy posiadają dwie kondygnacje: parter i piętro. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią co daje poczucie przestrzeni i pozwala na  spędzanie czasu wspólnie przez całą rodzinę. Istnieje również możliwość wydzielenia kuchni i jadalni ścianami działowymi. Z salonu jest wygodne wyjście na ogród  przez duże dwu skrzydłowe, przeszklone drzwi co jeszcze bardziej powiększa optycznie strefę dzienną i daje poczucie połączenia wnętrza domu z ogrodem. Salon wyposażono w instalację do zamontowania kominka co pozwala stworzyć wyjątkowo domowy klimat w zimowe wieczory oraz pozwala obniżyć koszty ogrzewania domu. Na parterze zlokalizowano spiżarnię bezpośrednio przy kuchni, łazienkę z prysznicem, wiatrołap z miejscem na szafę oraz garaż wyposażony w segmentową bramę sterowaną pilotem.

Piętro domu to strefa cicha przeznaczona dla jego domowników. Znajdują się tam cztery wygodne, niezależne dobrze doświetlone pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze z miejscem na pralkę oraz kocioł gazowy.

Funkcjonalność

Lokalizacja

m.swierc@designstudio.pl

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany że administratorem moich danych osobowych jest firma "KORAX - POLSKA MAREK NYGA" zlokalizowana przy ulicy Nasiennej, nr 3A, 44-120 w Pyskowicach

Zobacz także (8)